اطلاعیه

به اطلاع می رساند باتوجه به ماده 12قانون جهش تولید مسکن مبنی براسترداد اراضی واگذاری دولتی احداث نشده توسط وزارت راه و شهرسازی به اشخاصی که دارای اراضی مذکور می باشد ، اخطار می گردد دراسرع وقت نسبت به اخذ پروانه واحداث بنا اقدام نمایند در غیر این صورت قرارداد واگذاری توسط اداره راه و شهرسازی ابطال وزمین واگذارشد مسترد خواهد شد .

سومین جشن گلریزان بخش مهردشت

🔹جمع آوری یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و محکومیت های مالی بخش مهردشت. 🔹باجمع آوری این مبلغ ۱۲ زندانی جرائم غیر عمد و محکومیت های مالی مهردشت از زندان آزاد شدند. 🔹خیرین و صنعتگران شهر دهق مبلغ ۶۱۴ میلیون تومان کمک کردند. 🔹شرکت تعاونی فولاد شهر علویجه مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان کمک کردند. 🔹با تشکر از کلیه خیرین و نیکوکاران بخش مهردشت که در این امر خیرخواهانه شرکت نموده‌اند. یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۹

تشکیل جلسه کمیته نامگذاری معابر شهر علویجه

🕰 سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ⚜این‌جلسه با حضور جناب آقای معینی از اداره پست شهرستان نجف آباد،سرکارخانم عباداللهی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،آقای توکلی نماینده بنیاد شهید ،سرکارخانم رضایی مسئول روابط عمومی و اعضای شورای اسلامی برگزار گردید. 📋پس از چندماه بررسی و بازدیدهای میدانی اعضای کمسیون نامگذاری شورای اسلامی و شهرداری،طرح اولیه نامگذاری معابر شهر علویجه در ۳ فاز تعریف گردید و در ادامه تا حصول نتیجه جلسات تکمیلی با مسئولین مربوطه برگزار خواهد شد.

اطلاعیه

🔹تغییر ساعت جمع آوری زباله از دهم اردیبهشت ماه درشهر علویجه 🔺زباله محلات به صورت یک روز در میان از ساعت ۶ عصر به بعد مطابق روزهای زوج و فرد قبلی جمع آوری خواهند شد. ♦️ همگی باهم با بیرون گذاشتن به موقع زباله به تمیزی ونظافت محل زندگی و سلامت خود کمک نمائیم .

طرح محله به محله

شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر علویجه در قالب طرح محله به محله با حضور در مسجد امام حسن عسگری(ع) با همشهریان عزیز دیدار و گفت و گو نمودند. ✅در این جلسه صمیمی گزارشاتی از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی ارائه گردید و در ادامه نیز اهالی محترم در حضور مسئولین شهری نظرات و درخواست های خود را مطرح کرده و تقاضای پیگیری داشتند. ♦️دور دوم جلسات طرح محله به محله به صورت ماهانه با اطلاع قبلی در مساجد سطح شهر به منظور افزایش ارتباطات مردمی با مسئولین شهری و پیگیری مشکلات محلات برگزار خواهد شد.

ثبت نام هنرستان امام حسن مجتبی(ع) در رشته های مختلف

🏫هنرستان امام حسن مجتبی(ع) شهر علویجه در رشته های زیر ثبت نام می کند.

📌تمامی دانش آموزان دختر#پایه_نهم، بدون محدودیت می توانند در رشته های زیر ثبت نام کنند:

💵#حسابداری_مالی

🖥#گرافیک_رایانه

🍥#مدیریت_خانواده

💠 آدرس :علویجه بلوار انقلاب، کوچه کوثر۲

تلفن تماس۴۲۴۱۳۲۸۶ (۰۳۱)

🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر علویجه

 

 

جلسه شورای شهرستان نجف آباد به میزبانی شهر علویجه

برگزاری جلسه شورای شهرستان نجف آباد به میزبانی شهرعلویجه

جلسه شورای شهرستان نجف آباد به میزبانی شهر علویجه

 

🔸برگزاری جلسه شورای شهرستان نجف آباد به میزبانی شهرعلویجه با حضور رئیس اداره برق شهرستان و رئیس اداره برق مهردشت ،بخشدار مهردشت ،شهرداران علویجه و دهق و اعضای شورای شهر علویجه و اصحاب رسانه برگزار گردید.
در این جلسه مشکلات برق شهر علویجه مطرح و مصوباتی در این خصوص وضع گردید .

🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر علویجه

افتتاح اولین دفتر مشاوره و روانشناسی در علویجه

افتتاح اولین دفتر مشاوره و روانشناسی با حضور شهردار علویجه

افتتاح اولین دفتر مشاوره و روانشناسی در علویجه

 

🔹افتتاح اولین دفتر مشاوره و روانشناسی با مجوز از نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران در منطقه مهر دشت شهر علویجه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر

🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر علویجه